Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Pan Sinema Geceleri- Squere/Kare

Pan Sinema Geceleri- Squere/Kare

Pan Sinema Geceleri devam ediyor. Pan Görsel Kültür Derneği’nde bu hafta Cannes’da Altın Palmiye ödülünü kazanan Ruben Östlund imzalı The Square adlı film sunulacak. 28 Şubat 2018 Çarşamba günü 19.30’da gerçekleştirilecek etkinliğe herkes davetlidir.

Film Hakkında
The Square, sanatı eleştiren bir sanat yapımı. Günümüzde sıkça rastladığımız, vasıfları yalnızca toplumun ‘şanssız’ kesimlerini, alt tabaka olarak görmekten beslenen, ‘şanslı’ doğmuş insanların bomboş hayatlarını ve bu bomboş hayatları üzerinden yarattıkları; kendilerinin bile anlamlandıramadığı normlarından ibaret olan saçmalıklarını anlatan bir film… İğdeli anlatım tarzlarıyla, dikkat çekici giyimleriyle ve tam olarak ‘ne yaptığı’ belli olmayan eserleriyle ‘modern’ kisvesi altında sanat yaptığını zanneden, toplumdan ve insanlıktan oldukça uzakta, kendi yağlarında kavrulan insanların eleştirisi…

Filtreler:
Görüntülenme: 49
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir