POMET Et Mamülleri Hizmet Ağını Genişletiyor

12 Kasım 2010

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Pınarbaşı Köyü’nde faaliyet gösteren, et, süt ve gıda sektöründe hizmet veren Gündoğdular Gıda Şirketine ait olan POMET Et Mamülleri hizmet ağını gittikçe genişletiyor.

Gündoğdular, son olarak da Geyikli Belediye Mezbahası’nı kiralayarak, entegre üretim konusunda büyük bir adım atmış oldu. Şirketin sahiplerinden ve Şirket Müdürü Mehmet Gündoğdu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Biz halka hizmeti, Hak’ka hizmet olarak görmekteyiz. Kendi çiftliğimizde özel olarak ve tabii besinlerle büyüttüğümüz hayvanları, mezbahamızda keserek, hemşerilerimize hem ucuz hem de kaliteli ve lezzetli et sunmamın gururunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı’nda kurbanlık ihtiyacı olan halkımızın her türlü isteğini karşılayacak kapasitemiz mevcuttur. Hatta parçalama ve evlere servis hizmetlerimiz de olacaktır. Bu fırsattan faydalanmak isteyenler, Kasaplar sokağındaki POMET adlı mağazamıza ya da Saat Kulesi yanındaki Boğaziçi Lokantası’na müracaat edebilirler” dedi.

Şirketin ortaklarından genç işadamı Melih Gündoğdu ise, “Hizmet ağımızı gittikçe genişletiyoruz. Entegre halde et paketleme tesisleri ile ilgili çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Emekli TİGEM Müdürü Uzman Veteriner Hekim Yusuf Eroğlu sorumlu yöneticimiz olarak hizmet vermektedir. Kurban Bayramı için müracaatları bekliyoruz” dedi.

[Kaynak: Çanakkale Olay]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir