Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Prof. Dr. Canan Karatay, Sağlıklı Beslenmeyi Anlatacak

Prof. Dr. Canan Karatay, Sağlıklı Beslenmeyi Anlatacak

Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, söyleşi için 4 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 14:00’te Atatürk Kültür Merkezi’nde Bigalılar ile bir araya gelecek. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Canan Karatay’ın sunum eşliğinde bir söyleşi gerçekleştirecek.

Söylediği ve önerdikleriyle gündem yaratan bir isim olan Prof. Dr. Karatay, Türk Tabibler Birliği, Türk Kardioloji Derneği, Fellow of the Scientific Council of International Colege of Angiolog (FICA) Avrupa Tıp Eğitimi Derneği (Association for Medical Education in Europe-AMEE), Uluslararası Tıp Eğitimi Derneği (An International Association Medical Education), Uluslararası Kadın Rektörler Komitesi üyelikleri bulunuyor. Dinleyicilerin sorularını da cevaplaması beklenen Prof. Dr. Karatay’ın 2 kitabının ise ücretsiz dağıtımının yapılması planlanıyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir