Proje Uygulama Eğitimleri Başlıyor

26 Temmuz 2015

Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 yılı mali destek programı kapsamında Balıkesir ve Çanakkale’den toplam 36 proje Asil listede yer aldı. Şimdi ajansın 2015 yılında çıktığı 5. Mali Destek Programı olan İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı, Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı olmak üzere üç ana başlıkta çıktığı destek programın da başarılı olarak destek sözleşmesi imzalayan projeler için “Proje Uygulama Eğitimleri” gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda, Görünürlük Usul ve Esasları Eğitimini Ajans uzmanlarından Dr. Kasım Özek, Satın Alma Eğitimini Uzman Mesut Uğur, Sözleşme Yönetimi ve Proje Uygulama Eğitimini Uzman E. Burak Meriç ve Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) Eğitimini Uzman İsmail Çelik verecek.

Ajans uzmanları, Söz konusu eğitimlere proje sahiplerinin ve ilgili personelinin katılımının proje sürecinin etkin ve sağlıklı yürütülmesi açısından önem arz etmekte olduğunu ifade ediyor. Ayrıca yetkililer, Balıkesir ve Çanakkale’de yapılacak proje uygulama eğitimlerinden sonra projelere “İlk İzleme Ziyaretlerinin” bir program dahilinde başlayacağını belirttiler.

EĞİTİM AYRINTILARI:

BALIKESİR

28 Temmuz 2015, Salı Saat 10:00

GMKA Ajans Binası Zemin Kat Konferans Salonunda

(Paşaalanı Mahallesi A. Gaffar Okkan Caddesi No:36 / A Merkez – Balıkesir)

ÇANAKKALE

29 Temmuz 2015, Çarşamba Saat 10:00

GMKA Hizmet Binası 4. Kat Toplantı Salonunda

(Cevatpaşa Mah. Kayserili Ahmet Paşa Cad. İl Özel İdaresi Eski Merkez Binası, 4. Kat Merkez – Çanakkale)

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir