Protokol İmzaları Atıldı

Protokol İmzaları Atıldı
02 Haziran 2021

Çanakkale Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Karina Deniz Kültürü Merkezi'nde üniversite ile beraber ortak yürütülecek projeler için protokol imzaları atıldı.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat'ın makamında düzenlenen protokol imza törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ile akademisyenler katılımda bulundu. Çanakkale bölgesine ait denizel ekosistemini tanıtmak, deniz ve rüzgâr sporlarını görünür kılmak, kentliler ile başta gençler ve çocuklar olmak üzere sosyo-kültürel gelişimine katkı sağlanmasına ilişkin ÇOMÜ ile beraber gerçekleştirilecek çalışmaların ilk adımını oluşturacak olan protokole Başkan Gökhan ve ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Murat imzaladı.   

İmza törenin ardından Başkan Gökhan, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Murat ile beraber üniversitenin Dardanos Yerleşkesinde inceleme gezisinde bulundu. Yerleşke alanında düzenlenen incelemede Rektör Prof. Dr. Murat, Başkan Gökhan'a yerleşkede düzenlenen çalışmaların yanı sıra hayata geçirmesi tasarlanan projelere ilişkin de bilgilendirmede bulundu.  

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir