Recep Omaç: “Gelibolu’da Turizmi 12 Aya Yayacağız”

24 Şubat 2009

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde MHP Belediye Başkan Adayı Recep Omaç, ilçede ekonominin canlanması için turizmi 12 aya yayacaklarını söyledi.

MHP Belediye Başkan Adayı Recep Omaç, parti yöneticileri ve meclis adayları ile birlikte Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Recep Omaç, kendilerinin belediye başkanlığını aldıkları gün, başkan kapısında kimsenin beklemeyeceğini belirterek, ?İlçedeki turizm geliştirerek, 12 aya yayacağız. İnanç turizmini de, ilçemizi transit geçen turları ilçemize sokarak bu paydan yararlandıracağız. Bunun da esnafımıza getirisi olacağından herkese yansıyacak. Biz hizmetlerimizi mahalle gözetmeksizin, sadece bir mahallenin değil, bütün mahallenin hizmetinde olacağız. Esnaflarımız ve vatandaşlarımızın daha rahat etmeleri için kapalı pazar yeri yapacağız. Belediyeden yapılan yardımlar yerine aş evi kuracağız. Kaptanı Deryalar şehri dediğimiz Gelibolu?muz da bir tane yüzme şampiyonumuz yok. Bu nedenle ilçemize bir olimpik havuz yapacağız. İlçedeki çarpık yapılaşmaya son vermek için kaçak yapıları kimin olduğuna bakmadan yıkacağız. Belediye borçları yasalar uygun şekilde yapıldı ise, onlar ödenir. Ancak yasalara uygun değil ise, taviz vermeden mali disiplin kararlarını uygulayacağız? dedi.

Ziraat Odası başkanı Atilla Eraslan?da, Belediye Başkan Adayı Omaç?a kendi sorunlarından söz ederek, buzhane ve karayokuş yolunun yapılmasını istedi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir