Rektör Laçiner Ezine’de Ziyaretlerde Bulundu

21 Mayıs 2013

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner Ezine’de ziyaret ve incelemelerde bulundu. Laçiner; Ezine Kaymakamı Cengiz Karabulut, Ezine Belediye Başkanı Halil Büyükerol ve Ezine Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Palaz’ı makamlarında ziyaret etti.

Ziyaret hakkında bilgiler veren ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, şunları söyledi; “Ezine Meslek Yüksekokulu büyük bir yüksekokul, gün geçtikçe de büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bugün biz de gelişmelerin planlanması, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüşüp konuşmak için Ezine’ye geldik. Ezine Kaymakamı ve Belediye Başkanıyla da görüşmelerimizde okulun gelişimi ile ilgili neler yapılabilir, Ezine’nin gelişimine üniversitemizin ne gibi katkıları olabilir, nasıl projeler geliştiririz gibi konular görüşüldü. Çok faydalı bir ziyaret oldu. Yüksekokulumuzu hangi istikamette geliştirebiliriz bunun hazırlıklarını ve planlarını daha da detaylandırarak sürdüreceğiz.”

Yüksekokul hakkında da bilgiler veren Laçiner; “Şu an itibari ile 1000′ yakın öğrencisi bulunan Ezine Meslek Yüksekokulu’nun, Eylül ayından itibaren 1000’in üzerine geçmesini bekliyoruz. Hem kalite olarak hem de nicel olarak Ezine’de üniversitemizi çok güçlü bir şekilde temsil etmek adına bu ziyaretimizi gerçekleştirdik” dedi.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir