Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüstem Aslan’ın anlatımıyla Troia Ören Yeri…

Rüstem Aslan’ın anlatımıyla Troia Ören Yeri…

Troia Kazı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan, Troia Ören Yeri hakkında merak edilenleri canlı yayında yayınlanan bir video ile izleyicilere aktardı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile TRT işbirliğinde gerçekleştirilen “Tabiat ve Biz” programının çekimleri kapsamında, 2018 Troya Yılı İcra Kurulu Üyesi, Troia Kazı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan’ın anlatımıyla Troia Ören Yeri’nden canlı yayın gerçekleştirildi. Canlı yayında yayınlanan videoda Troia Müzesi ve Troia Ören Yeri, kuşbaşı çekimle izleyicilere aktarıldı. Aslan’ın anlatımıyla yayınlanan videoda, ayrıca bölgede son aylarda hızlanan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığımız ile TRT işbirliğinde gerçekleştirilen “Tabiat ve Biz” programının çekimleri kapsamında, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi, Troya Kazı Başkanı Sayın Prof. Dr. Rüstem Aslan’ın anlatımıyla Troya Ören Yerinden canlı yayınımız….

DKMP 2.Bölge Bursa paylaştı: 27 Nisan 2018 Cuma

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir