‘Rüzgar Sörfü’nde Türkiye Şampiyonu İÇDAŞ’tan

31 Ekim 2014

Rüzgar sörfünde Türkiye’nin en önemli yarışlarından olan “Techno293 Türkiye Şampiyonası”nda İÇDAŞ bayrağı şampiyonluk ve üçüncülük kürsüsünde dalgalandı. 23-29 Ekim 2014 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen yarışlarda kadınlar kategorisinde Duru Gündoğmuş rakiplerini geride bırakarak Türkiye Şampiyonu oldu. Genç sporcu genel klasmanda da Türkiye 2’nciliği kürsüsünde İÇDAŞ bayrağını dalgalandırdı.

İstanbul Yelken kulübü ev sahipliğinde düzenlenen “Techno293 Türkiye Şampiyonası” heyecan dolu yarışlara sahne oldu. Şampiyonada Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü 4 sporcu ile yer aldı. Fenerbahçe Yelken Kulübü, Galatasaray Yelken Kulübü, Urla Yelken Kulübü, Çeşme Rüzgar altı Kulübü, Ereğli Yelken Kulübü, Türk Balık Adamlar Kulübü, Adana Yelken Kulübü, Beylik Düzü Yelken Kulübü’nden 35 sporcu arasında büyük bir rekabet yaşandı.

Yarışlarda İÇDAŞ Spor Kulübü sporcularından Duru Gündoğmuş kadınlar kategorisinde rakiplerini geride bırakarak Türkiye Şampiyonu, genel klasmanda Türkiye 2’ncisi oldu. İÇDAŞ’ın şampiyonadaki diğer gururu ise Zeynep Türkoğlu kadınlar kategorisinde Türkiye 3’ncüsü oldu. Yarışlarda İÇDAŞ’ı temsil eden diğer sporcular Berkay Okumuş ve Gülce Koca ise klasmanlarında Türkiye 4’ncüsü olarak Çanakkale’ye gururla döndüler.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir