Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Şairler ve Aşıklar Çanakkale’de Buluşacak

Şairler ve Aşıklar Çanakkale’de Buluşacak

20 Ekim 2017 Cuma günü saat 20:00’da İçdaş Kongre Salonu’nda gerçekleştirilecek “Çanakkale Şiir Akşamları” etkinliğine Türkiye’den ve yurtdışından çok sayıda şair ve aşık katılacak.

Bu sene 8’ncisi düzenlenecek Uluslararası Çanakkale Şiir Akşamları etkinliğine Zeynep Köşker ve Mustafa Berçin’in sunumuyla Muhsin Yaralı, Selahattin Kazanoğlu, Ayten Gülçınar, Telaferli Ahmet, Talat Ülker, Azerbeycan’dan Mehmet İsmail, Suriye’den Amani Dweidri, Uğur Kılıç, Şeyhmus Çiçek, Filistin’den Ali Hasan Abo Rezeg, Kenan Yavuzarslan, Yunus Kara, Halit Yıldırım, Yavuz Doğan, Mısır’dan Ola Mansur, M. Ferit Yıldız, Kırım’dan Meryem Başkurt ve Keşmir’den Mohammad Quabiz katılacak.

Etkinlik 21 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 20:00’de Bayramiç’te “Uluslararası Şiir Akşamı ve Aşıklar Buluşması” adı altında belediyenin katkıları ile Belediye Düğün Salonu’nda tekrarlanacak.

Filtreler:
Görüntülenme: 36
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir