Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Şampiyon Karatecilerden Gelibolu Belediye Başkanı Özacar’a Ziyaret

Şampiyon Karatecilerden Gelibolu Belediye Başkanı Özacar’a Ziyaret

Gelibolu Harb-İşspor Kulübü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve Uşak’ta yapılan Türkiye Wado-Ryu Karate Şampiyonası’nda Türkiye üçüncülüğünü elde eden sporcular, İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Alpay Çardak, Kulüp Başkanı Turgut Tutum ve Takım Antrenörü Gülbaşak Kormaz ile birlikte Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ı ziyaret etti.

Belediye meclis salonunda Başkan Özacar’a sürpriz yapan sporcular kazandıkları 32 adet madalyayı aynı anda başkanın boynuna asarak sevgi gösterilerini sergilediler.

Dereceye giren tüm sporcuları tek tek kutlayan ve bu sürpriz ile oldukça duygulu anlar yaşayan Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “Sizlerle gurur duyuyorum ve tebrik ediyorum. Gelibolu’nun adını en iyi şekilde temsil ederek, göğsümüzü kabarttınız” diye konuştu. Minik sporcularla sohbet eden Başkan Özacar, bireysel sporlarda kazanılan derecelerle Gelibolu’nun adının başarılarla duyurulmasının kendisini fazlasıyla mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

Kulüp Başkanı Turgut Tutum da, “Sporcularımızın Türkiye Şampiyonası’ndan başarıyla dönmeleri bizleri çok mutlu etti. Bizlere destek veren tüm kurumlara ve başta Gelibolu Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Filtreler:

Yorumunuz