Şarkıcı Kader Tatilini Saros Körfezi’nde Geçiriyor

14 Haziran 2009

Ünlü şarkıcı Kader, yaz tatilini Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine bağlı Güneyli Saros Körfezi’nde geçiriyor.

Cezaevinden çıktıktan sonra müzik yaşamına 4 yıl ara veren Kader, “Döncem Ben sana “adlı yeni bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Müzik piyasasına 13 yaşında hızlı bir giriş yaparak kısa sürede şöhreti yakalayan Kader, yaşadığı talihsiz günlere sünger çektiğini ve adımlarını daha dikkatli attığını belirtti. İki günlük tatil için geldiği yörede adeta 2. baharını yaşadığını belirten Kader, denize girerek gazetecilerle şakalaştı.

Sahilde güneşlenen hayranlarıyla da sohbet eden Kader, yörenin çok güzel olduğunu belirterek, ilçeye en kısa zamanda tekrar gelerek tatil yapacağını söyledi. Kucağına bebeğini veren bir hayranın “Allah İnşallah size de nasip etsin” demesi üzerine oldukça neşelenen sanatçı, gazetecilerin aşk hayatına ilişkin soruları üzerine, “Çok mutlu bir beraberliğim var. Adeta ikinci baharımı yaşıyorum. Evliliği düşünüyoruz. İnşallah Allah’ım bize bunu gösterir. Hiçbir şeyin bu beraberliği bozmasına müsaade etmeyeceğim. Bu mutlu beraberliğimizi çekemeyenler çatır çatır çatlasın” dedi.

İHA

Yorumlar...
  • muzaffer
    23/09/2011 16:47

    kadercıgım oyle aklıma geldın bakdım gorüşelim arzu ablanında cok selamı var öpüyorum seni muzaffer abin unutmamışındır inşanlah

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir