Şehit Aileleri Yararına Kermes Düzenlendi

Şehit Aileleri Yararına Kermes Düzenlendi
16 Mayıs 2013

Çanakkale Valiliği’nin himayesinde Çanakkale Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yararına ÇOMÜ Anafartalar Kampüsünde kermes düzenlendi.

Kermese Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Eşi Pervin Tuna, Belediye Başkan Vekili Fatma Sağlam Olcaytu, Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal, Vali Yardımcıları ve eşleri, Garnizon Komutanlığında görevli Askeripersonel ve eşleri, İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu ve eşi, Daire müdürleri ve eşleri, Çanakkale il merkezi ve ilçelerinden gelen şehit yakınları ve gaziler katıldılar.

Kermesin açılışında Vali Güngör Azim Tuna “2013 yılında geçmiş senelere nazaran çok daha fazla kermes düzenlendi. Bu da Çanakkale’nin kültürel ve sosyal hayatının ne kadar geliştiğinin bir göstergesidir. Çanakkale’de yaşayan insanların birbirleri ile kaynaşması, tanışması bakımından ve ortaya çıkan eserlerin ve bu eserlerin satılması ile elde edilen gelirlerin hayır ve yardım amaçlı kullanılması çok güzel bir olay. Kermese emeği geçenleri kutluyor ve teşekkür ediyorum. Umuyorum ziyaretçisi bol olur, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

[canakkale.gov.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir