Sıhhatli Yaşam Merkezi Faaliyetlerine Yeniden Başladı

Sıhhatli Yaşam Merkezi Faaliyetlerine Yeniden Başladı
01 Haziran 2021

Koronavirüs salgını nedeni ile spor tesislerine getirilen kısıtlamaların kaldırılmasının ardından Çanakkale Belediyesi Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sıhhatli Yaşam Merkezi, 1 Haziran 2021 Salı günü sabah 09:00 ile akşam 20:30 saatleri arasında yeniden kentlilere hizmetlerine başladı.

Sıhhatli Yaşam Merkezi, salgın rahatsızlık riskine karşı kentlilerin sağlığını korumak amacıyla kısıtlamaların kaldırılması öncesinde dezenfekte edildi. Sıhhatli Yaşam Merkezinde düzenlenen çalışmalar kapsamında ekipler, merkezde bulunan spor aletleri ve alanlarının yanı sıra soyunma odaları, duş bölümleri ve tuvaletlerde de dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Merkezde düzenlenen dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra kentlilerin daha sıhhatli ve hijyenik ortamda güvenli bir biçimde spor yapabilmeleri amacı ile gerekli tedbirler alındı.

Kentlilere daha sıhhatli ve hijyenik koşullarda daha iyi bir hizmet sunabilmek amacı ile Sıhhatli Yaşam Merkezimiz, her hafta Pazar günü kapsamlı bir biçimde gerçekleştirilecek temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları nedeni ile kapalı olacaktır.

Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sıhhatli Yaşam Merkezi'nde spor yapacak olan kentlilerin, sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymalarını önemle rica ederiz.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir