Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sis Değil, Ortalık Toz Duman!

Sis Değil, Ortalık Toz Duman!

Çanakkale’de kordon boyunda bulunan Anafartalar Oteli’nin yıkım işleminde sona yaklaşıldı. Tehlikeli yıkım işlemleriyle tepki çeken firma, bugün de Kayserili Ahmet Paşa Caddesi üzerinde yoğun bir toz bulutu oluşmasına neden oldu.

Anafartalar Oteli’nde gerçekleştirilen yıkım işlemleri sürüyor. Otelin yıkım işlemine altıncı kattan başlayan firma, yaklaşık bir ay sonra binanın sağ cephesinde bulunan büyük bir kısmı yıktı. Kasım 2014 tarihinde başlayan yıkım çalışmalarında vatandaşlardan gerekli tedbirleri almadıkları için tepki gören firma, bugün de Kayserili Ahmet Paşa Caddesi’nde toz bulutu oluşmasına sebep oldu. Trafiğe açık olan caddede, bazı vatandaşlar yürümekte zorluk çekerken bazıları da yüzlerini kapamak zorunda kaldı.

Öte yandan toz bulutu oluştuktan sonra sulama işlemini yapan firma çalışanlarının, yıkım işlemleri sırasında da kasksız görüntülemesi dikkatleri üzerine çekti.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir