SooFit Food & Drink Yeni Yerinde…

SooFit Food & Drink Yeni Yerinde…
02 Mayıs 2018

Çanakkale’de Sağlıklı Beslenme Koçu Emel Aktaşçı ve Uzman Şef ve Sağlıklı Beslenme Koçu Özge Tanır’ın ortaklığıyla açılan SooFit Food&Drink yeni şubesinde hizmete başladı.

Çanakkale Yalı Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan SooFit Food&Drink, sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve detoks içecek ürünleriyle müşterilerine farklı bir konsept sunmayı hedefliyor. Açılışta SooFit Food&Drink hakkında bilgiler veren Uzman Şef ve Sağlıklı Beslenme Koçu Özge Tanır, “ Uzun bir süre önce açılan SooFit Food&Drink, şimdi yeni yerinde hizmet verecek. Burada direk olarak satılan detoks ve atıştırmalık ürünlerimiz bulunuyor. Bizi tercih eden müşterilerimizi gerekli kontrollerden geçirdikten sonra, onlara sağlıklı bir beslenme planı çıkarıyoruz. Daha sonra toplam 3 ana 2 ara olmak üzere toplam 5 öğünü müşterilerimize sunuyoruz. Kendi paketçimiz ve kendi sistemimiz bulunuyor. Aylık abonelik ücretini ödeyen herkes bu hizmetimizden faydalanabiliyor” dedi.

“Sağlıklı beslenme kültürünü aşılamak istiyoruz”
Çanakkale’de yaşayan kişileri sağlıklı beslenme koşullarına teşvik etmek istediklerini söyleyen Tanır; “ Bizim amacımız müşterilerimize bir ayda olsa nasıl sağlıklı beslenebileceğini göstermek. Bundan sonra kendileri bu bilinçle sağlıklı beslenme koşullarını kabul görecektir. Diyetisyenlerle de uyum içerisinde çalışıyoruz, spor merkezleriyle de. Bize getirilen diyet listesine özel yemekler hazırlayabiliyoruz. Biliyorsunuz bu diyet listesine sürekli uymak zor, biz bunu daha kolay hale getirmiş oluyoruz. Çanakkale’de pek sağlıklı beslenme alışkanlığı yok. Biz böylelikle yeni bir alışkanlık oluşturabiliriz. Yakın zamanda da çeşitli hastalıklara özel diyet yemekleri oluşturacağız. Örneğin şeker hastalığı ve kolestrol gibi. Mümkün olduğunca 18 yaşından sonra kişilerin gelmesini tercih ediyoruz. Ama kişinin uymak zorunda olduğu zorunlu bir diyet listesi varsa, 18 yaşından öncede gelip bizimle birlikte çalışabilirler” diye konuştu.

Yaz ayına özel detoks diyeti!
Yaz aylarına iki ay gibi kısa bir süre kaldığını belirten Sağlıklı Beslenme Koçu Emel Aktaşçı ise, en uygun diyetin detoks içecekler olabileceğini belirtti. SooFit Food&Drink’te birçok çeşit detoks ürünü bulunduğunu söyleyen Aktaşçı; “ Buradan herkes detoks ürünlerini satın alabilir. Detoks içeceklerde özel yöntemler kullanıyoruz. İçerisinde su bulunmuyor. Taze meyvelerle hazırlanan ve cold pres dediğimiz yöntemle sıkılan detoks sularını ayda bir kez kullanabilirsiniz. En fazla üç gün kullanılan bu yöntemle daha sağlıklı ve hızlı bir kilo verilebilir. Açılışa özel fiyatlarımız ve kampanyalarımız bulunuyor” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir