Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sosyal Yaşam Evleri Katılımcıları Kahvaltıda Buluştu

Sosyal Yaşam Evleri Katılımcıları Kahvaltıda Buluştu

Çanakkale Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Barbaros, Esenler ve Troia Sosyal Yaşam Evleri’nin kadın gruplarının katılımcıları için kahvaltı etkinliği düzenlendi.

Sosyal Yaşam Evleri bünyesinde düzenlenen çok sayıda etkinlik ve faaliyete katılım gösteren yaklaşık 70 kişinin katıldığı buluşma Esenler Mahallesi’nde bulunan Özgürlük Parkı’nda gerçekleşti. Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada yeni katılımcılarında bulunduğu etkinlikte katılımcıların birbiriyle tanışması, kaynaşması ve sosyalleşmesinin hedeflendiği belirtildi. Sosyal Hizmet Uzmanları Hatice Okyar İğli ve Erdal Akkol ile grup liderleri Yeşim Çanlıoğulları, Oya Gençoğlu ve Ezgi Karakaş’ın da önderlik ettiği grup, düzenlenen etkinlikten oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.

Barbaros, Esenler ve Troia Sosyal Yaşam Evleri’nin kullanıcılarına yönelik etkinlik ve faaliyetlerin ilerleyen süreçlerde de devam edeceği belirtildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir