Sosyal Yaşam Evleri Katılımcılarına “Ağız ve Diş Sağlığı” Eğitimi

Sosyal Yaşam Evleri Katılımcılarına “Ağız ve Diş Sağlığı” Eğitimi
22 Kasım 2013

Çanakkale Belediyesi’ne bağlı faaliyetlerini yürütmekte olan Barbaros, Troia ve Esenler Sosyal Yaşam Evleri katılımcıları, Çanakkale Diş Hekimleri Odası’nın katkılarıyla düzenlenen “Ağız Diş Sağlığı” konulu bilgilendirme toplantılarına katıldı.

18-24 Kasım tarihlerini kapsayan haftanın “Ağız Diş Sağlığı” haftası olması dolayısıyla düzenlenmiş olan bilgilendirme toplantıları katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Esenler, Troia ve Barbaros Sosyal Yaşam Evlerinin katılımcılarına yönelik, Çanakkale Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Haldun Erdem, Genel Sekreter Dr. Neşe Savran ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Çağlar Gürbüz ağız ve diş sağlığı konularında çeşitli sunumlar gerçekleştirdi. Bilgilendirme toplantıları, konu anlatımlarının ardından soru-cevap şeklinde devam etti.

Çanakkale Belediyesi Sosyal Yaşam Evleri kullanıcıları, 22 Kasım tarihinin aynı zamanda “Diş Hekimleri Günü” olması nedeniyle, Çanakkale Diş Hekimleri Odası’nın nezdinde tüm diş hekimlerinin bu özel gününü kutladıklarını da belirtti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir