Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sosyal Yaşam Evleri’nde Ev Kazaları Bilgilendirmesi

Sosyal Yaşam Evleri’nde Ev Kazaları Bilgilendirmesi

Çanakkale Belediyesi Barbaros ve Troia Sosyal Yaşam Evleri’nde ev kazaları ve ilk yardım konulu bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirildi.

Çanakkale Belediyesi Tabibi Mehmet Cengiz Işık tarafından gerçekleştirilen toplantıda, ağırlıklı olarak yaşadığımız mekân olan evlerimizde, özellikle hangi konularda nelere dikkat etmemiz gerektiği üzerine bilgilendirmeler yapıldı. Ev kazalarının oluşmasını engellemek için alınması gereken tedbirler ve meydana gelen ev kazaları sonucunda ilk yardım kapsamında neler yapılabileceği slaytlar eşliğinde katılımcılara anlatıldı.

Günlük hayatı kolaylaştırmaya ve daha bilinçli yaşamaya yönelik gerçekleştirilen bilgilendirme toplantıları ile Sosyal Yaşam Evleri katılımcıları, karşılaştıkları durumlar karşısında ne yapacağını biliyor olmanın güveni ile toplantıdan ayrıldı.

SOSYAL YAŞAM EVLERİ KULLANICILARI KAHVALTIDA BULUŞTU…
Çanakkale Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Barbaros, Esenler ve Troia Sosyal Yaşam Evleri’nin katılımcıları sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kahvaltı ile birlikte şiirlerin okunduğu, şarkı ve türkülerin seslendirildiği etkinlikte bayanlar eğlenceli saatler geçirdi. Katılımcılar bu tür etkinliklerden oldukça memnun kaldıklarını dile getirerek, etkinliklerin yanı sıra sosyalleşme imkanı bulduklarını da kaydetti.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir