Soydan, Çanakkale’de Meclis Taksi Programına Konuk Oldu

26 Ekim 2014

Çanakkale Milletvekili M. Serdar Soydan, her programında siyaset dünyasından isimleri konuk eden ‘Meclis Taksi’nin Çanakkale çekimlerine katıldı.

Yeni yasama döneminin açılmasıyla Başkent Ankara’da siyasetin de gündemi, trafiği hızlandı. Meclis Taksi bu yoğun siyaset trafiğinde Ankara’dan yola çıktı, Çanakkale’de müşteri aradı.

Meclis Taksi’nin direksiyonuna CHP Milletvekili Mustafa Serdar Soydan geçti. CHP’li Soydan, Çanakkale’de mesaiye yetişecek, alışverişten dönen hemşehrilerini taşıdı, milletvekili taksici yolcularıyla keyifli sohbetlere evsahipliği yaptı.

CHP’li Soydan, Gıda mühendisi, uzun yıllar iş hayatından spora kadar çok çeşitli alanlarda Çanakkalelilere hizmet verdi. Milletvekili takım elbisesini kravatını çıkardı, tam bir taksici gibi tebdili kıyafetle direksiyona oturdu. Çanakkale’nin farklı adreslerinde “Taksi lazım mı?” diye soran CHP’li Soydan, müşterilerini, gidecekleri yerlere Meclis Taksi’nin geleneği olduğu üzere ‘ücretsiz’ taşıdı.

Sohbetle çalışan taksimetre birbirinden ilginç konuşmalarla ilerledi, milletvekili sordu yolcuları yanıtladı, yolcuları sordu milletvekili taksici yanıtladı. Meclis Taksi’de ekonomiden siyasete, CHP’den Ak Parti’ye kadar hemen her başlık ele alındı. Taksicinin milletvekili olduğunu öğrenen müşteriler selfie yani öz çekim yarışına girdi.

CHP Milletvekili Mustafa Serdar Soydan’ın kullandığı Meclis Taksi 26 Ekim Pazar 23.00’de TRT Haber’de yayınlanacak.

[trthaber.tv]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir