Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim Vakfı İle Protokol İmzalandı

Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim Vakfı İle Protokol İmzalandı
05 Mart 2021

Çanakkale Belediyesi ile Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim Vakfı arasında arsa kullanımı için hazırlanan protokol, törenle imzalandı.

Başkanlık toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Rebiye Turan Ünüvar, M. İrfan Mutluay ve Özleyiş Çetin ile Çanakkale Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim Vakfı Başkanı Muzaffer Bayraktar'ın yanı sıra birim müdürleri katılımda bulundu.

Barbaros Mahallesi'nde bulunan Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nin yanında yer alan arsanın bahçe olarak kullanılmak üzere tahsis edilmesi için hazırlanan protokolün ayrıntılarına ilişkin bilgi alan Başkan Gökhan, imzaların hayırlı olmasını diledi. Protokole ilişkin yapılan bilgi edindirmenin ardından imzalar atıldı.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...
 • Şebnem Göksel
  11/03/2021 14:52

  Hassasiyetinizi anlıyoruz. Fakat bu vakfın ismi olduğu için belirtmek zorundayız. Vakfın adını değiştirmemiz mümkün değildir. İyi günler dileriz.

 • Ersan Körpe
  07/03/2021 20:33

  Lütfen Spastik kelimesini kaldırın. Otizmli bireylere Otistik diyor muyuz?

 • Ersan Körpe
  07/03/2021 20:26

  Spastik kelimesini kullandığınız için sizi kınıyorum. Nasıl Otizmli bireye Otistik denilmiyorsa engelli bireye de Spastik denmesine karşıyım.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir