Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tam not aldı

Tam not aldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tiyatro Topluluğu Özen Yula’nın yazdığı “Dünyanın Ortasında Bir Yer” adlı oyun seyircisi ile buluştu.

ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezinde sahnelenen oyunu, İl Kültür ve Turizm Şube Müdürü Uğur Yıldırım, ÇOMÜ Tiyatro Topluluğu Akademik Danışmanı Eda Cangöl, protokol üyeleri ve çok sayıda sanatsever izledi.
Tek perde ve yaklaşık 1 saat süren; hiçliğin orta yerindeki Ateş Çiftliğine zorla getirilen Ahten ile oradaki Irgat kadınların hikâyesini anlatan oyun, sanatseverlerden büyük alkış aldı.
Tiyatroların daha çok izleyici ile buluşmasının önemine vurgu yapan İl Kültür Turizm Şube Müdürü Uğur Yıldırım , “Toplumsal olaylara değinilen çok güzel bir oyun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Çanakkalelilerin büyük ilgi gösterdiği oyunun sonunda İl Kültür ve Turizm Şube Müdürü Uğur Yıldırım, ÇOMÜ Tiyatro Topluluğu Akademik Danışmanı Eda Cangöl’e plaket takdim etti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir