Tasarım Pazarı 2. kez kuruluyor

09 Mayıs 2019

30’un üzerinde sanatçı ve tasarımcı; atölyeler, söyleşiler, performanslar, müzik dinletileri ile 10-11-12 Mayıs 2019’da, 12.00 – 22.00 saatleri arasında Çanakkale’de Bordo Bina’da buluşacak.

3 gün boyunca 30’dan fazla sanatçı ve tasarımcı tarafından Bordo Bina’da açılacak stantlarda; seramik, ahşap, oyuncak, resim, dekorasyon ürünleri, cam, çiçek, baskı, vitray, geri dönüşüm, fotoğraf, doğal taş, tekstil, takı ve daha birçok el yapımı, tasarım ürünler sergilenerek, satışa sunulacak.

ÜCRETSİZ ATÖLYELER, MÜZİK DİNLETİLERİ VE SÖYLEŞİLER
Çanakkaleliler ile sanatçı ve tasarımcıları buluşturacak olan Çanakkale Tasarım Pazarı’na il dışından sanatçı ve tasarımcılar da eşlik edecek. Etkinlik boyunca atölyelere, söyleşilere, performanslara, müzik dinletilerine ücretsiz olarak katılım sağlanabilecek. Bir grup genç sanatçı ve tasarımcının ortaya attığı fikirle oluşturulan Çanakkale Tasarım Pazarının ileriye dönük hedefleri arasında; kent kimliğinde yer edinip, her buluşmada daha fazla katılımcı ve ziyaretçiyle bir araya gelmenin yanı sıra şehir dışından da katılımcıların ilgisinin artması var.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir