Tekin, ÇTB’nin Konuğu Oldu

29 Eylül 2012

Çanakkale Ticaret Borsası’nın Eylül ayı olağan toplantısının bu ayki konuğu İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Tekin oldu.

Toplantının açılışında konuşan Borsa Başkanı Kaya Üzen borsanın faaliyetleri, üye yapısı, yurt dışı çalışmaları, TOBB çalışmaları ve bakanlıklarla yapılan görüşmeler hakkında detaylı bilgi verdi. Başkan Üzen borsa’nın son dönemde çok başarılı çalışmalara imza attığını, çok büyük organizasyonları yürüttüğünü ifade etti. Başkan Üzen son günlerde yoğun bir biçimde Paris SIAL Gıda Fuarına hazırlandıklarını, hazırlıkların da büyük oranda tamamlandığını ifade etti.

İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Tekin ise borsa’nın ilin ekonomisine olan katkılarını, çalışmalarını yakından izlediğini, uyumlu ve güzel çalışmalarından dolayı da Borsa yöneticilerini tebrik ettiğini ifade etti. Başkan Ali Rıza Tekin; “Borsanın ilin dış tanıtımına, turizmine, ihracatına olan katkısından dolayı da yine ayrıca tebrik ediyorum” dedi. Her iki başkan daha sonra geçtiğimiz hafta ziyaret ettikleri İzmir’de düzenlenmesi için çalışma yapılan EXPO 2020 faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir