Telekom İl Müdürlüğü’nden Birlik ve Beraberlik Yemeği

03 Haziran 2009

Çanakkale Telekom İl Müdürlüğü, emeklilerin de katıldığı birlik ve beraberlik yemeğinde moral buldu.

Balıkçı Restoran?da gerçekleştirilen 700 kişinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan Çanakkale Telekom İl Müdürü Erhan Kaya, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, ?Dünün PTT?si, bugünün Türk Telekom?u, yarının ufuklarında hep milleti için çalışmayı, gece-gündüz, kar-kış, soğuk-sıcak demeden hizmet eden yürekli dostlarımızın değerini çok iyi biliyoruz. Bu millet size ne kadar şükran duysa azdır. Çünkü siz hep ülkenin gelişmişliğinin, iletişiminin ve toplumsal dönüşümünün anahtarı oldunuz. Ülkemizin geleceğine tereddütsüz emekler verdiniz, katkılar sağladınız. Hepinizi yürekten kutluyor ve alkışlıyoruz. Ne mutlu ki bu aileyi bir araya getirmek bize nasip oldu. Bu büyük ailenin Çanakkale özelindeki kaydını tuttuk ve istedik ki, yüreklerde var olan kağıda, kaleme, fotoğrafa dökülsün. Bu kaydın sayfalarını açtığımızda istedik ki yaprak yaprak kendimizi bulalım, birlik ve bütünlük olalım ayrılmayalım. Bu millet ayrılıklardan ve kavgalardan çok çekti. Artık sevgiyi yayalım, kucaklaşalım, bütünleşelim, geleceğe bakalım. Emeğimizin, emektarlarımızın ve burada bizi yalnız bırakmayan dostlarımızın kıymetini bilelim. Ne mutlu ki bize burada ailemizle bir ve bütünüz. Ve biliyoruz ki, burada olamayanlar, bu karede yer alamayanlar, yine bizim dostlarımız, yine bizim emektarlarımız, onları da burada sevgi ve saygıyla anıyoruz. Son dört yılda görev yaptığım Çanakkale?ye ve çalışmaktan, içinde bulunmaktan gurur duyduğum, PTT köklerinden gelen Türk Telekom ailesine, çok şey borçluyum. Biliyorum ki, sizlerde bu aile çok şey borçlusunuz. Bu ailede bulunduğumuz için şükretmeliyiz. Her bir sayfasında çok ciddi emekleri, çok ciddi titizlikleri barındıran ?Unutmadığımız Dostlarımız? yıllığımızın bu ailenin bütünlüğüne katkı sağlamasını diliyorum? dedi.

Yapılan konuşmaların ardından kuruma emeği geçenlere ?Unutamadığımız Dostlarımız? isimli yıllık ile çeşitli hediyeler verildi. Özellikle 30-35 yıl önce emekli olanların tören sırasında duygusal anlar yaşamaları gözlerden kaçmadı. Düzenlenen yemekle moral bulduklarını belirten Telekom çalışanları ile emekli personel, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Geceye Türk Telekom İç İletişim Müdürü Ünal Sade, TTNET Kamu Satış Direktörü Zuhuri Yaman ile üs tdüzey yetkililer ve Telekom çalışanları katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir