Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Telekom’da Yeni Bina Hazırlığı Telekom’da Yeni Bina Hazırlığı

Telekom’da Yeni Bina Hazırlığı

Çanakkale?de yıllardan buyana fiziki açıdan yetersiz binada hizmet vermeye çalışan Telekom İl Müdürlüğü, yeni bina yapımı için çalışmalarına hız verdi.

Çanakkale Telekom İl Müdürü Erhan Kaya, Cevatpaşa mahallesinde Salı pazarı girişinde yer alan yaklaşık 484 metrekarelik alan üzerine yapılacak ?Telekom İl Santral Binası? ile ilgili projelerin tamamlandığını ve ödenek beklendiğini ifade ederek, ?Fiziki açıdan yetersiz olan binamızın daha iyi şartlarda bir yere taşımak için yaptığımız görüşmeler nihayet tamamlandı. Bu konuda Belediye Başkanımızın bizlere gösterdiği yakın ilgiye de teşekkür ediyoruz. Cevatpaşa mahallesinde Salı pazarı girişinde yer alan 484 metrekarelik alan üzerine kurulacak olan yeni binamız 2 bodrum, 1 zemin ve 3 kattan oluşacak. Santral binamızda bütün birimler yer alacak. 5 milyon TL?ye malolacak olan yatırımımızın temelini Mayıs ayı içerisinde atmayı planlıyoruz. Ödeneğin gelmesiyle birlikte çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek. Telekom İl Santral Binamız tamamlandığında Çanakkale?nin adına yakışan bir yer olacak? dedi.

İHA

Görüntülenme: 264
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir