Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Televizyonculukta Marka Olmak’ – Uğur Dündar

‘Televizyonculukta Marka Olmak’ – Uğur Dündar

ÇOMÜ Rektörlüğü öncülüğünde Basın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen “Marka Konferansları”nın ikincisi Televizyoncu/Gazeteci Uğur Dündar’ın katılımıyla gerçekleşiyor.

18 Mart 2009 Çarşamba günü, saat 15.00’da Terzioğlu Yerleşkesi Troia Kültür Merkezi’nde düzenlenecek konferansta “Televizyonculukta Marka Olmak” konusu işlenecektir.

Üniversitenin ve Çanakkale’den tüm ilgililerin katılımlarına açık olarak düzenlenecek konferansla ilgili detaylı bilgi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nin 218 06 11 numaralı telefonundan öğrenilebilir.


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden Yapılan Açıklamaya Göre;
“Marka Konferansları” kapsamında, bugün saat 15.00’da Troia Kültür Merkezi’nde “Televizyonculukta Marka Olmak” konulu konferans vereceği önceden duyurulan Sayın Uğur DÜNDAR, Star TV’nin kurumsal anlamda yaşadığı gelişmeler ve sağlık problemi nedeniyle üniversitemizde bulunamayacaktır. Program ileri bir tarihe ertelenmiş olup ilerleyen süreçte yeni bir duyuru yapılacaktır.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir