TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı

26 Aralık 2014

Çanakkale Ticaret Borsası’nın koordinatörlüğünü yürüttüğü TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelik seçimleri; 25 Aralık tarihinde 10.00-16.00 saatleri arasında Borsa Hizmet Binasının yanı sıra Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ticaret Borsası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binalarında gerçekleşti.

Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesine seçilen üyeleri tebrik eden Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen; “Kadın ve Gençlerimiz mutlaka ekonominin içinde yer almalılar, sadece ekonominin değil, ekonomiyi yöneten kuruluşların yönetim kadrolarında da aktif şekilde yer almaları sağlanmalıdır” dedi.

Üzen; TOBB önderliğinde oluşumu sağlanan Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızın yanlarında Oda ?Borsalar olarak her zaman itici güç olmaya hazır olduklarını belirtti. Bilindiği üzere; Çanakkale Savaşlarının 100. yılı olan 2015 yılı ülkemiz, ilimiz ve tarihimiz için çok önemli bir dönemeç. Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızla birlikte büyük organizasyonların ev sahipliğini hep beraber gerçekleştireceğiz. Bu anlamda kendilerini bir kez daha tebrik ediyor, yeni çalışma döneminde başarılar diliyorum. Kurulumuzun İlimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Genç Girişimciler Kurulu seçim sonuçlarına göre; İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asıl üyeliklerine; İbrahim Kürşat Tuna, Melih Gündoğdu, Fahri Coşkun, Celal Aktur, Süleyman Uysal, Hasan Beypazarlı, Fatih Güçlü, Jale Kırbaş, Fatih Ceylan, Bilge Yelkenci, Can Mildon, Mahmut Kürşad Pamak, Murat Saruhan, Orçun Oktay ve Ali Rıza Yüzügüler; Yedek üyeliğe ise Fercan Kodak, Levent Gündoğdu, Seçkin Sezer, Kadir Tınmaz, İlker Dursun, Şenol Gençoğlu, Hakan Doğru, Hüseyin Erdem Bilgi, Murat Türkoğlu, Nilay Erdil, Mehmet Yağcı, Ömer Faruk Ataç, Yaşar Murat Aydoğdu, Bülent Erdoğan ve Bülent Çetin seçildi.

Seçimlerin ardından 09 Ocak 2015 tarihine kadar il icra komitesi üyelerinin yapacağı seçim ile başkan ve başkan yardımcıları belirlenecek.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir