Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
TOBB ve Çanakkale Ticaret Borsası’ndan 710 Aileye Gıda Yardımı

TOBB ve Çanakkale Ticaret Borsası’ndan 710 Aileye Gıda Yardımı

Çanakkale Ticaret Borsası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı.

Çanakkale Ticaret Borsası olarak oluşturulan yardım komisyonunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Salamon Halyo ve Gökhan Uysal, Meclis Üyeleri Ali Engürlü, Mehmet Ok ve Melih Gündoğdu yer alarak, firmalardan alınan teklif ve numuneleri değerlendirdiler.

Çanakkale Ticaret Borsası yardım faaliyetiyle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Komisyon Başkanı Salamon Halyo, TOBB ve Ticaret Borsası olarak sosyal sorumluluk ilkesi çerçevesinde her yıl ramazan ayında İlimiz ve ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin bütçesine katkıda bulunmak için gıda yardımında bulunduklarını belirtti.

Gıda paketlerinin Borsa Meclis Üyeleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere bizzat ulaştırıldığını dile getiren Komisyon Başkanı Halyo, “Çanakkale Ticaret Borsası olarak gıda yardımlarımızı TOBB desteğiyle her yıl geleneksel olarak sürdürmekteyiz. Bu yılda 710 paket gıda yardımı hazırlatılarak Meclis Üyelerimiz, Genç Girişimciler Kurulumuz ve personelimiz aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Bu yardımları her yıl organize eden ve gerekli destekleri sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde Başkan Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve değerli meclis üyelerimize teşekkür ve şükranlarımı sunarım” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir