‘Tolgshow’ Çanakkale’ye Geliyor

‘Tolgshow’ Çanakkale’ye Geliyor
20 Şubat 2020
20:00
ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi
Talk Şow

‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun Türkiye Turnesi’yle izleyicinin karşısına çıkıyor. ‘Tolgshow’, bu kapsamda Çanakkale’ye geliyor. ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek büyük şov, 20 Şubat günü saat 20.00’da yapılacak. Biletler ise biletix üzerinden satılmaya başladı. 4 kategoride satılan bilet fiyatları ise şöyle açıklandı; ”1. Kategori – 168.00 TL,2. Kategori – 134.50 TL,3. Kategori – 112.00 TL,4. Kategori – 89.75 TL.”

Filtreler:
Yorumlar...
  • ESMA NAZIM
    14/01/2020 16:34

    Gerçekten bu fiyatlar çok yüksek. Bu şehirde öğrenciler de yaşıyor. Buradan anlıyoruz ki kültürlü olmak öğrenciye göre değil!!!!

  • Türkan AYDIN SARGIN
    07/01/2020 00:46

    Bilet fiyatlarına inanamadım! Notre Dame için en ön koltuklara 60 tl öderken, Tolga Çevik için 168 tl bilet ücreti istenmesini şaşkınlıkla karşılıyorum. Bu şehir aynı zamanda bir memur, bir öğrenci şehridir. Bu ücreti hatır için değil gerçekten Tolga Çevik için ödeyerek Çomü İçdaş kongre salonunu dolduracak seyircileri de şimdiden tebrik ederim. Ben şahsen evimde oturup Berlin Filarmoni orkestrasını seyretmeyi tercih ederim. Bu rakamlarla seyirci olarak memuru ya da öğrenciyi istemediğiniz gerçeğini zaten vurgulamış oluyorsunuz!!! Yıllar evvel Ali Poyrazoğlu'nu seyretmiştim stand-up gösterisinde. Stand-up'ın kuru gürültüden, laf kalabalığından, ucuz mizahdan ibaret olmadığını sahnede anlatılan o masalsı hikayeden ve anlatımdan (dedikoduları hariç) çıkarmıştım. Tolga Çevik'i iyi bir oyuncu olarak kabul ederim, Ali Poyrazoğlu'nun ise sahnedeki tarzını sevmem. Sonuç ironik! Sevdiğim oyuncuyu bilet fiyatlarını yüksek bulduğum için protesto ediyorum, sevmediğim oyuncudan ise masalsı bir gösteri seyrediyorum! Sizlere iyi seyirler....

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir