Toplum Destekli Polislere Yeni Kıyafet

07 Ocak 2010

Çanakkale?de 2008 Nisan ayında faaliyete geçen Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği çalışanları kendine özgü yeni kıyafetleri ile hizmete başladı.

Kurulduğundan bu güne kadar mahallelerde ve okullarda görev yapan Toplum Destekli Polislerin 12 site toplantısı ve 2 mahalle toplantısı düzenlediğini belirten yetkililer, ?Bunun dışında polislerimiz okullarda da eğitim amaçlı 453 toplantı yaptı. ?Aydınlık Sokaklar Huzurlu Geceler Projesi? kapsamında aydınlatma sorunu olan 45 sokak ise Uludağ Elektrik A.Ş ile yapılan görüşmeler neticesinde yeniden ışıklandırıldı. ?Temiz Çevre Temiz Toplum Projesi? kapsamında ise belediye başkanlığı ile koordineli olarak park ve bahçe düzenlemeleri yaptırılarak, ağaçların budanması ve şehrin muhtelif yerlerinde bulunan trafo binalarının yeni bir görünüm kazanmaları sağlandı. Ayrıca ekiplerimiz ?Sosyal Sorumluluk Projesi? kapsamında ise engelli, yaşlı, muhtaç vatandaşlarımıza Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından maaş bağlanması sağladı. Artık sizin mahallenizin de bir polisi var. Bize 217 87 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz? dedi.

Yeni kıyafetleri ile görevlerine devam eden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri okullarla diğer bölgelerde aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyorlar.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir