Toplum Merkezi Çocukları Yeni Yıla Merhaba Dedi

28 Aralık 2010

Çanakkale Belediyesi?nin Toplum Gönüllüleri Topluluğu ile birlikte gerçekleştirdiği çocuklara yönelik yeni yıl eğlencesi Çanakkale Belediyesi Spor Merkezi?nde düzenlendi.

Barbaros, Troia ve Esenler Toplum Merkezi kullanıcısı çocukların aileleri ile birlikte katılım sağladığı ?Yeni Yıla Merhaba? etkinliğinde çocuklar arkadaşları ile birlikte doyasıya eğlendi.

Belediye Başkan Vekili Belgin Akpınar?ın da çocuklar ile birlikte olduğu buluşmada Akpınar, tüm çocuklara istediklerini gerçekleştirebilecekleri parlak bir yıl olmasını dileyerek birlikte yeni yıl pastası kesti. Toplum Gönüllüleri Topluluğu üyesi öğrencilerin hazırladığı birbirinden değişik çocuk oyunları ve danslarla mutlu bir gün geçiren çocuklar yeni yıl hediyelerini Belediye Başkan Vekili Belgin Akpınar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çocuklar Evi Sorumlusu Ebru Aktan, Esenler Mahallesi Muhtarı Nazife Aydın ve Çanakkale Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Duygu Albayrak?tan aldı. Eğlence sonunda tüm katılımcılar günün anısına 2011 yılını karşıladıkları bu mutlu günü fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdiler.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir