Trabzon ve Çanakkale Ticaret Odalarının Dostluk Maçı

18 Temmuz 2011

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) futbol takımları arasındaki dostluk maçı, ÇTSO’nun 8-5 galibiyeti ile sonuçlandı.

Çanakkale’ye gelen Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyelerinin Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile Bölge Trafik karşısındaki Emniyet Müdürlüğü’ne ait halı sahada yapılan futbol maçı dostluk havasında geçti. ÇTSO futbol takımı, sahaya Raif Aktur kaptanlığında Onur Ekşi, Celal Karakaş, Can Aldoğan, Oğuz Üzen, Erdinç Çakır ilk altısı ve Bülent Uygur, Turgay Kılıç, Alp Öztürk ve Kemal Güneşhan’dan oluşan yedeklerle çıktı. İlk yarı Raik Aktur, Can Aldoğan, Erdinç Çakır ve Bülent Uygur’un golleriyle ÇTSO’nun 4-2 üstünlüğüyle sona erdi. İkinci yarıda Turgay Kılıç’ın 2, Kemal Güneşhan ve Bülent Uygur’un attığı dört golle maç ÇTSO’nun 8-5’lik galibiyetiyle bitti.

İki oda arasındaki dostluk maçını Çanakkale Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Suat Hacısalihoğlu ve Başkan Yardımcısı Coşkun Kahraman ile ÇTSO Başkan Yardımcısı Erdal Akarsu ve Meclis Üyesi Ahmet Demir ile birlikte seyretti.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir