Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Troia Antik Kenti ve İlyada Destanı Türkiye’nin 2014 Tanıtım Afişlerinde

Troia Antik Kenti ve İlyada Destanı Türkiye’nin 2014 Tanıtım Afişlerinde

Emrah Yücel’in önderliğindeki, çoğunluğu yurtdışında yaşayan reklamcılardan oluşan bir ekip Türkiye’nin markalaşması ve dünyadaki algılanışıyla ilgili bir kampanya hazırlamaya başladı. Afişlerin arasında “Home of Troy” ve “Home of Iliad” sloganlarıyla Çanakkale de yer alıyor.

‘HOME’ KAMPANYASI
Kampanyanın hedefi Cumhuriyet’in 100’ncü yılının kutlanacağı 2023 yılında Türkiye’yi dünyanın en çok turist çeken 5 ülkesinden biri haline getirmek olduğu belirtilirken, yabancıların algılarını doğru yönetebilen ülkelerin, yatırımcı ve turist çekme konusunda daha başarılı oluğu ifade ediliyor. Ekip, bu yüzden ülke markalaşmasının aslında, algı yönetimine dayanan bir kalkınma projesi olduğuna inanıyor.

HER ŞEHRE FARKLI AFİŞ
Türkiye’nin markalaşma kampanyası çerçevesinde şehirlere ve kültürel miraslara göre farklı tanıtım görselleri hazırlanırken Türkiye’nin 2014 yılı reklam kampanyasını “Home” konsepti ile Los Angeles ve İstanbul’da ofisleri bulunan Iconısus & I Mean It çözüm ortaklığı yürütecek.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir