Troia Film Festivali Organizasyon Ekibi Çanakkale’de

05 Ağustos 2010

Çanakkale’de 15-19 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılacak olan “1. Çanakkale Troia Film Festivali”nin organizasyonu yapacak olan FYM Creative Group’un yetkilileri etkinliklerin yapılacağı mekanlarda incelemelerde bulundu.

Çanakkale Troia Film Festivali organizasyon sorumlusu ve FYM Creative Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Özdel, Çanakkale?nin tarihi ve kültürel açıdan çok önemli toprakların başında geldiğini belirterek, ?Burada, 15-19 Eylül tarihleri arasında çok konuşulacak ve etkili organizasyonlara imza atmak için geldik. Çanakkale?nin birçok noktasına etkinlikler ve aktiviteler yerleştireceğiz. Yıllardır çok büyük organizasyonlara imza atan firmayız. Çanakkale Troia Film Festivalini de aynı diğer festivaller de gösterdiğimiz özen ve itina ile gerçekleştireceğiz? dedi.

FYM Creative Group firma yetkilileri, Çanakkale Troia Film Festivalinin organizasyonu için Çanakkale?de tarihi ve kültürel mekanları incelediklerini de belirterek, ?Troia film festival yönetimi ile bu hafta yapacağımız anlaşmanın ardından festivalin 5 günlük etkinlik programını bu hafta açıklayacağız. Dolu dolu bir film festivali olması için çalışacağız” dedi.

FESTİVALİN LOGOSU DEĞİŞTİ

Öte yandan FYM Creative Group Creative Director’ü Genco Demirer tarafından yeniden elden geçirilen Çanakkale Troia Film Festivalinin logosu ve afişi de değişti. Demirer, ?Film Festivalinin tüm reklam, afiş kurumsal kimlik çalışmalarına daha sade bir yaklaşım getirdik. Yakında televizyon tanıtımları için reklam çekimine başlıyoruz. Festivalin eksiksiz olması için çalışacağız? şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir