Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
TÜBİTAK Yaz Kampı Sona Erdi

TÜBİTAK Yaz Kampı Sona Erdi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Eğitim Fakültesi akademisyenlerinden Öğr. Gör. Arzu Bayındır’ın proje yürütücülüğünde ve  Çanakkale Belediyesi destekleri ile düzenlenen “Sihirli Dünyalara Açılan Kapılar ve Bilime Yolculuk” Yaz Bilim Kampı sertifika töreni ile son buldu

13 Temmuz 2019 Cumartesi günü Parion Otelde gerçekleştirilen sertifika törenine, Belediye Başkan Vekili Egemen Ergun de katılım gösterdi. Öğr. Gör. Arzu Bayındır, yaptığı açılış konuşmasında Soma, Bozcaada, Çan, YİBO Akçakoyun, Yenice, Gökçeada ve Gelibolu’ da öğrenim gören 30 öğrencinin katılımı ile tamamlanan proje hakkında bilgiler verdi. Bayındır’ın kamp hakkında yaptığı sunumun ardından, projeye destek veren katılımcılara ve öğrencilere sertifikaları verildi. Kampa katılan öğrencilerin yaptığı müzik dinletisinin ardından sertifika töreni, pasta kesimi ile sona erdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir