Turizm Haftası Etkinliklerle Başladı

15 Nisan 2015

15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 39. Turizm Haftası, Çanakkale’de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı.

Etkinlikler kapsamında İl Kültür Turizm Müdürü Kemal Dokuz, ÇATOD Başkanı Kemal Pazarbaşı, TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, Çanakkale Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Sefer Göztepe, Çanakkale Rehberler Odası Başkanı Adem Biçer ve turizm sektörü temsilcileri Belediye Başkan Vekili Adnan Güler’i Başkanlık Makamında ziyaret etti. Başkan Vekili Güler, Turizm Haftasını kutlarken, İl Kültür Turizm Müdürü Kemal Dokuz da hafta boyunca düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ardından, Belediye önünden başlayarak Cumhuriyet Meydanına kadar devam eden yürüyüş düzenlendi. Yürüyüşe Başkan Vekili Adnan Güler, İl Kültür Turizm Müdürü Kemal Dokuz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, turizm sektöründen temsilciler ve öğrenciler katıldı. Mehteran eşliğinde gerçekleşen yürüyüşün ardından ise Cumhuriyet Meydanı’ndaki törende Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir