Türk Eğitim-Sen Temsilciliği’nin Dokuzuncu Mangal Şöleni

25 Haziran 2009

Türk Eğitim-Sen Çan Temsilciği tarafından geleneksel hale getirilerek her yıl gerçekleştirilen mangal partisinin bu yıl dokuzuncusu yapıldı.

Türk Eğitim-Sen Çan Temsilciği?nin her yıl geleneksel olarak Hacılaraltı Çınarlığı mevkisinde gerçekleştirdiği Dokuzuncu Mangal Şöleni, bu yıl Çan Belediyesi 80. Yıl Yüzme Havuzu önünde yapıldı. Şölende yaklaşık 125 kilogram kıyma tüketildi. Mangal partisinde bir konuşma yapan Türk Eğitim-Sen Çan Temsilcisi Mustafa Engin, sendikanın tarihi ve gelişimi hakkında bilgi vererek, ?Bu yılki mangal şölenimizi yine ayrı bir coşkuyla yapıyoruz. Çan olarak birlik ve beraberlik içinde hep beraber destek verildiği müddetçe bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Katılan değerli dostlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederim? dedi.

Mangal şölenine Çan Kaymakamı Hasan Gözen, Çan Belediye Başkan Vekili Şener Eker, Çan Cumhuriyet Savcısı Mevlüt Yalçın, Çan Hakimleri Erkan İlbay, Ahmet Albayrak, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çanakkale Kıyı Emniyeti Müdürü İsmail Durgun İlksan Çanakkale İl Temsilcisi Resul Demirtaş, Türk Eğitim-Sen Çanakkale Şube Başkanı Ülfettin Yalın ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çevre ilçelerin Türk Eğitim-Sen temsilcileri ve Çan?daki daire amirleri, öğretmenler ile Türk Eğitim-Sen üyeleri ile eşleri ve çocukları katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir