Türk Metal Sendikası’ndan İl Genel Meclis Başkanı’na Ziyaret

10 Ekim 2013

Türk Metal Sendikası Çanakkale İl Temsilcisi Biga Şube Başkanı Osman Akkurt ve yönetim kurulu üyesi Nahim Tandoğan, İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Tekin, ziyarette yaptığı açıklamada, “Öncelikle değerli misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Türk-İş’in iş hayatında çok önemli bir yeri vardır” diyerek, “Devamlı olarak sağduyulu ve ülke menfaatlerinin yanındadır. Ülkemizde sağlıklı bir üretimin yapılması ve huzurun devam etmesi için önemli katkılarda bulunmaktadır. Bu çalışmalardan dolayı başta sayın başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, tüm çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Türk Metal Sendikası Çanakkale İl Temsilcisi Biga Şube Başkanı Osman Akkurt ise, ülkenin en büyük işçi konfederasyonu Türk-iş Çanakkale İl temsilciliği olarak bölgede iş huzurunun ve güvenliğinin bozulmaması için faaliyetlerinin diğer sivil toplum örgütleri ile devam ettiğini kaydederek, “Sayın Meclis Başkanımızla zaman zaman çeşitli konularda ve il genel meclis çalışmaları hakkında görüşmeler yapıyoruz. Sayın Başkanımıza Çanakkale’mize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ve diyalog içinde bizlere verdiği katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret anısına İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Türk Metal Sendikası Çanakkale İl Temsilcisi Biga Şube Başkanı Osman Akkurt’a Meclis Plaketi hediye etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir