Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
TÜRKAV 5. Geliştirilmiş İstişare Toplantısı Gelibolu’da Yapıldı

TÜRKAV 5. Geliştirilmiş İstişare Toplantısı Gelibolu’da Yapıldı

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çanakkale Şubesi tarafından düzenlenen 5. Genişletilmiş İstişare (TÜRKAV) toplantısının bir ayağı da Çanakkale’den sonra Gelibolu’da yapıldı.

TÜRKAV Genel Merkezinin tamamı ile 81 il, 16 ilçe başkanının katıldığı istişare toplantısı Gelibolu Atatürk Kız Meslek Lisesi salonunda yapıldı. Büyük bir bölümünün basına kapalı olarak yapılan etkinliğe katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici, toplantı sonunda gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, iktidarın uluslararası ve iç politikada yaptığı hataların ülkeyi zor duruma getirdiğini belirterek, ?Özellikle ekonomik başarısızlıktan sonra bir de terörle mücadelede bir başarısızlık eklenmiştir. Hükümetin uluslararası haklarından doğan imkanları ile terörle mücadeleye başlaması ve onların anladığı dilden konuşması gerekir. Eğer bunu başaramayacaklarsa, bir an önce seçime gidilmesinde yarar vardır” dedi.

MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz de konuşmasında, TÜRKAV?ın çok başarılı çalışmalara imza atan bir vakıf olduğunu ve böyle değerli bir vakfın yöneticilerini burada ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

İHA

Filtreler:
Görüntülenme: 61
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir