Türkiye 6.’Sıyla Kıyasıya Mücadele

24 Aralık 2015

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın okul ziyaretleri renkli görüntülere sahne oldu. Başkan Gökhan, son olarak ziyaret ettiği İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Türkiye Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması’nda 6.’lık elde eden Ali Yongacı ile bilek güreşi yaptı.


Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, okul ziyaretleri kapsamında 23 Aralık Çarşamba günü İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) ile Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Başkan Gökhan’a okul ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Rebiye Ünüvar ile Esenler Mahalle Meclisi Başkanı Şevket Ağan da eşlik etti.
Başkan Gökhan ilk olarak ziyaret ettiği İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Okul yöneticilerinin taleplerini dinleyen Başkan Gökhan, çalışmalar hakkında da bilgiler aldı. Başkan Gökhan ayrıca sınıfları da ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Sportif faaliyetleri de yerinde inceleyen Gökhan, burada Türkiye Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması’nda 6.’lık elde eden Ali Yongacı ile tanışarak bilek güreşi de yaptı. Başkan Gökhan ve Ali’nin renkli görüntülere sahne olan güreşi, beraberlikle sonuçlandı.
Mayıs ayında Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Ali Yongacı ile yakından ilgilenen Başkan Gökhan, kendisine bilek güreşi masası ve antrenman aletleri konusunda destek olacağını da ifade etti.
Başkan Gökhan’ın ikinci okul ziyareti ise Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne oldu. Gökhan, burada da okul yönetimi ve öğrenciler ile bir araya gelerek sohbet etme, okulun eksikleri ve talepler konusunda görüşme fırsatı buldu. Sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya gelen Gökhan, okulun kreş bölümünü de ziyaret ederek, miniklerle yakından ilgilendi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir