Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliği Yılın Antrenörünü Seçti

08 Haziran 2012

Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliği 2011-2012 Basketbol yerel liglerinin bitiminde yılın antrenörünü seçti.

Yapılan açıklamada “2011-2012 Basketbol yerel liglerin bitiminde sporcularımızı yetiştiren, onlara fair play çerçevesinde müsabaka tecrübesi kazandıran, basketbol sevgisini aşılayan antrenörlerimizi unutmadık. Bu sezonda; Genç Erkeklerde: 33 maç, Yıldız Erkeklerde: 30 maç, Yıldız Kızlarda: 6 maç, Küçük Erkeklerde: 48 maç, Küçük Kızlarda: 10 maç, Minik Erkeklerde: 72 maç, Minik Kızlarda: 12 maç olmak üzere toplamda 211 müsabakanın sonunda sevinen, üzülen taraflar oldu. 22 antrenörümüzün görev aldığı sezonda Çanakkale Basketbol Ailesi olarak bizleri başarıları ile memnun ettiler. Çanakkale Basketbolu için herkes bir şeyler yaptı. Ama bir Karabiga Mustafa Kemal İlköğretim Okulu var ki, Türkiye Şampiyonu olarak Çanakkale Basketbolu’nu taçlandırdı. Çanakkale Basketbol Ailesi olarak bir kez daha kutluyor, antrenörleri Semih Eraymanlı’yı ‘Yılın Antrenörü’ olarak seçiyoruz.” denildi.

Basketbol antrenörlerine teşekkür plaketlerini yılın antrenörü olarak seçilen Semih Eraymanlı verirken, Eraymanlı’nın ödülünü ise Çanakkale Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu verdi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir