Türkiye Partisi Çanakkale’de Örgütleniyor

24 Haziran 2009

Türkiye Partisi bütün Türkiye genelinde olduğu gibi Çanakkale’de de örgütlenme çalışmalarnına hız verdi.

Sabah Truva Otel’de basın mensupları ile biraraya gelen Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halil Özyolcu, parti kurucu üyeleri Yasemin Öneğ Cankurtaran, Ali Rıza Buyan ve Dr. Murat Akdeniz ile birlikte parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Türkiye Partisi olarak 15 Haziran tarihinden buyana ülke genelinde 12 çalışma bölgesinde 4’er kişilik gruplardan oluşan 12 heyetle çalışmalarını devam ettirdiklerini belirten Genel Başkan Yardımcısı Halil Özyolcu, ?Parti olarak aldığımız MKYK kararları gereği gittiğimiz yerlerde basın mensupları, sivil toplum kuruluşları ve 2 yıl boyunca bizimle temasta bulunan hemşehrilerimizle görüşeceğiz. Türkiye Partisi’nin 81 vilayette teşkilatlandırılması amacıyla oluşturduğmuuz bu 4’er kişilik ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Bizlerinde sorumluluk alanımız Yalova, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ,Edirne,T ekirdağ ve Kırklareli’den oluşuyor. Parti olarak Ekim ayı içerisisinde bütün iller, ilçeler ve beldeler dahil olmak üzere teşkilatlanmamızı tamamlanamak istiyoruz? dedi.

Halil Özyolcu, Çanakkale’deki oluşum ile ilgili kendilerine çok sayıda başvuru bulunduğunu da belirterek, bu konuda yapacakları değerlendirmeler sonunda yönetimin tespit edileceğini söyledi. Bu arada toplantıya AK Parti Çanakkale Eski Milletvekili İbrahim Köşdere ile bazı AK parti eski yöneticilerinin de katılması dikkat çekti.

İHA

Yorumlar...
  • Kenan Kaya
    08/07/2009 23:51

    Edirne örgütlenme çalışmaları ne zaman başlayacak?Bizim nasıl haberimiz olur.Ben,Edirne/Keşan'da Mali Müşavirlik yapıyorum.Partinin Keşan kuruluşunda görev almak istiyorum.Lütfen,Edirne'ye veya Keşan'a gelecek ekibe ulaşabileceğim,bir telefon veya e-mail adresi verebilir

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir