Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Türkiye Partisi’nde 1. Kuruluş Yıldönümü Coşkusu

Türkiye Partisi’nde 1. Kuruluş Yıldönümü Coşkusu

Türkiye Partisi (TP) Çanakkale il yönetimi 1. kuruluş yıldönümünü Cumhuriyet meydanındaki ünlü Troy atının önünde düzenlediği etkinlikte pasta keserek kutladı.

Türkiye Partisi (TP) Genel Başkan Yardımcısı İhsan Işık?ın da katıldığı etkinlikte bir konuşma yapan Türkiye Partisi (TP) Çanakkale İl Başkanı İbrahim Köşdere, Türkiye Partisi?nin 25 Mayıs 2009?da tarihi misyonu üstlenmek üzere kurulduğunu belirterek, ?Türkiye Partisi, dünyadaki değişim ve gelişimi gören, ülkemizdeki değişim ihtiyacını ve halkın özlemlerini duyan, bu özlemleri iktidara taşımaya hazırlanan bir parti olarak siyaset sahnesine çıkmıştır. Bizim ülke yönetimine talip olmamız, eski siyaset anlayışının kin, nefret ve kavga üzerinden siyasi rant elde etme anlayışı sona erdirmek içindir. Ülkede yeni bir değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek üzere, ?Yeni Siyaset Yeni Dönem? temel sloganıyla, ülkemize yeni bir siyaset anlayışı getirmeyi ve bu doğrultuda yeni bir dönemi başlatmayı hedef seçtik? dedi.

Yapılan konuşma öncesi ise Türkiye Partisi (TP) Genel Başkan Yardımcısı İhsan Işık ve Türkiye Partisi (TP) Çanakkale İl Başkanı İbrahim Köşdere partililerle birlikte 1. kuruluş yıldönümü pastasını kesti. Etkinlik eğlence ile devam etti.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir