Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Türkiye Sirki’nin Gösterileri Nefes Kesti

‘Türkiye Sirki’nin Gösterileri Nefes Kesti

Türkiye’nin uluslararası gösteri standartlarına sahip ilk ve tek kapalı salon sirki olma özelliği taşıyan “Türkiye Sirki”, Majestic (Görkemli) adlı gösterisi ile Gelibolu’da izleyenleri ile buluştu.

Türkiye Sirki ve Gösteri Sanatları Merkezinin kurucusu ve Sanat Yönetmeni Ulaş Cankurt, klasik sirk kültürünü değişik bir tarzda modern sirke dönüştürerek Türkiye’de gösteri sanatlarına değişik bir zenginlik kattıklarını söyledi. Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen gösteride sihirbaz, ateşbaz, palyaço, akrobat, lastik kızlar, neşeli sirk hayvanları ve dev piton yılanlarının renk kattığı programda değişik atraksiyonlar gerçekleştirildi. Zaman zaman izleyicilerin de yer aldığı gösterilerde gerçekleştirilen illüzyonlar büyük beğeni gördü. Çok sayıda vatandaşın katıldığı gösteride, çocuklar dev piton yılanıyla fotoğraf çektirdiler.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir