Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik’ Konulu Konferans / Seminer

‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik’ Konulu Konferans / Seminer

05 Kasım 2008 Çarşamba günü saat 11:00’de Doç. Dr. Şükran Yalçın Özdilek tarafından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Yerleşkesi Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda ‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik ‘ konulu Konferans / Seminer verilecektir.

Bilindiği gibi, biyolojik çeşitlilik bakımından içinde bulunduğu coğrafyada önde gelen ülkelerden biri olan ülkemizde çeşitli projelerle zenginlikleri ortaya çıkarmaya çalışılıyor, bu zenginlik içinde nesli tehlike altında olanları korumak için aktif çalışmalar yürütülüyor ya da genel olarak duyarlık geliştirmek için birtakım eğitim çalışmaları yapılıyor. Konferans/seminer, öncelikle biyolojik çeşitliliğin tam olarak ne anlama geldiğinden yola çıkılarak, biyolojik çeşitliliğin Türkiye’de neden zengin olduğu sorusuna cevap verilecek ve biyolojik çeşitliliğin önemi konusunda bilgiler verilmeye çalışılacaktır.

Filtreler:

Yorumlar

burcueran (27/09/2010 02:20)

cok güzel ya harbiden

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir