Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
TÜRSAB Çanakkale-Körfez Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

TÜRSAB Çanakkale-Körfez Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

TÜRKİYE Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Çanakkale- Körfez Yürütme Kurulu aylık olağan toplantısı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi’nde yapıldı.

Ülke genelinde 36 bölge yürütme kurulu olan TÜRSAB’ın Çanakkale-Körfez Yürütme Birliği’nin Başkanı Turgay Kılıç, kurul üyelerinin katılımıyla yaptıkları toplantıda, bölgede turizmin gelişmesi adına yapılması gerekenlerin görüşüldüğünü belirterek şu bilgileri verdi:

“Toplantıda Çanakkale ve Adalar’da turizmin gelişmesi ve bölgemizin uluslararası pazarlardaki payının artırılması için yapılması gerekenler ele alındı. Ayrıca seyahat acentelerinin, kendi aralarındaki iletişimlerinin artırılması ve bölgedeki yasadışı turizm faaliyetleri hakkında denetim başlatılmasının sağlanması konuları da görüşüldü.”

Kılıç toplantıda ayrıca, 14-18 Mayıs tarihleri arasında ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde yapılacak EXPOTROIA Fuarı’na TÜRSAB Çanakkale- Körfez Yürütme Birliği’nin katılımı için yapılması gerekenlerin de ele alındığını ifade etti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir