Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Uçak Seferleri İptal Ediliyor

Uçak Seferleri İptal Ediliyor

Atlasjet Çanakkale Genel Satış Acentesi yetkilisi İsmet Balkan, Çanakkale – İstanbul seferlerinin 25 Ekim itibariyle sona ereceğini açıkladı.

Atlasjet Çanakkale Genel Satış Acentesi yetkilisi İsmet Balkan, dolululuk oranının istenilen seviyeye ulaşmaması nedeniyle Atlasjet?in böyle bir karar aldığını söyledi. Balkan yaptığı açıklamada, Atlasjet Genel Müdürü Murat Ersoy ile iptal edilmemesi konusunda görüştüklerini dile getirerek; ?Devreye girmesi gerekenler pek fazla istekli olmadı. Bu şartlar doğrultusunda da uçak seferleri 25 Ekim itibariyle durduruldu. Murat Ersoy, 21 Ekim günü ÇTSO meclisine konuk olarak katılacak ve açıklamasını yapacak. Valimiz Orhan Kırlı da konu ile ilgili gerekli çalışmalarını sürdürüyor. Uçuş seferlerinde yapılan değişiklik tamamen yanlıştı, bu değişiklik yapıldı ve bu sonuç ortaya çıktı. Bizler en azından 3 gün eski tarife ile seferlerin yapılması konusunda Murat Ersoy?u ikna etmeye çalışıyoruz? dedi.

[Haber Kaynağı: Çanakkale Olay]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir