UEDAŞ’tan Anlamlı Proje: “Kardeşim Üşümesin”

20 Ocak 2016

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) tarafından “Kardeşim Üşümesin” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kumkale İlkokulu/Ortaokulu, Işıklar Muharrem Yılmaz İlkokulu/Ortaokulu, Akçapınar İlkokulu/Ortaokulu ve Erenköy İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerine kışlık giysi hediye edildi.
Işıklar Muharrem Yılmaz İlkokulu,Ortaokulunda düzenlenen törenle 100 ilkokul ve ortaokul öğrencisine hediye edilmek üzere hazırlanan kaban, atkı, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giyecekler Kumkale İlkokulu/Ortaokulu, Işıklar Muharrem Yılmaz İlkokulu/Ortaokulu, Akçapınar İlkokulu/Ortaokulu ve Erenköy İlkokulu/Ortaokulu müdürlerine teslim edildi. Programa UEDAŞ Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Doğancı, Temel Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz ve okul müdürleri katıldı. Hediyelerin tesliminin ardından kısa bir açıklama yapan UEDAŞ Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, UEDAŞ olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini ve bu yıl 3.sünü düzenledikleri “Kardeşim Üşümesin” projesini İl Millî Eğitim Müdürlükleri ile ortak yürüttüklerini belirterek “Çocukların hayatlarında küçük bir desteğin bile yarınlarında büyük fark yaratacağını inanıyoruz. Bu tür sosyal etkinlikleri sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.
İl Millî Eğitim Müdür Vekili Erdal Doğancı anlamlı projelerinden dolayı Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı’ya teşekkür etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir