Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı, Vatandaşlara 1500 Türk Bayrağı Dağıttı

Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı, Vatandaşlara 1500 Türk Bayrağı Dağıttı

Çanakkale Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında vatandaşlara ücretsiz olarak bin 500 adet Türk Bayrağı dağıttı.

Çanakkale Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı Başkanı Elif Uslu, Cumhuriyetin 85. yıldönümü etkinlikleri kapsamında bayrak kampanyası başlaştıklarını belirterek, ?Bizler Çanakkale Ülkü Ocakları Asena teşkilatı olarak geleneksel bayrak kampanyamızla, bu sor günlerde insanımızın dikkatini bayrak kavramına yöneltmeyi diliyoruz. Bayrak, Türk milletinin mücadelesidir, sevdasıdır, dününü bugüne bağlayandır, birlik ruhudur. Son günlerde artan terör saldırılarını ve şehirlerde küçük çocukları öne sürerek son çırpınışlarını gösteren kanlı terör örgütünü de şiddetle kınıyoruz ve inanıyoruz ki, bugünlerde ülke olarak yaşadığımız sıkıntılar, milli hassasiyetler, Türk insanının azmiyle ve Türk gençliğinin dinamik yapısıyla kısa sürede aşılacaktır? dedi.

Konuşmanın ardından ise vatandaşlara bin 500 Türk bayrağı ücretsiz olarak dağıtıldı.
İHA

Yorumlar

yavru bozkurt (17/01/2009 21:27)

her geçlik bir fidandır.........

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir